Drodzy koleżanki i koledzy

Chcemy Państwa zaprosić do wzajemnej współpracy. Zdajemy sobie sprawę, że współczesna stomatologia często stawia przed nami duże wyzwania i nie zawsze samodzielnie jesteśmy sobie w stanie z nimi poradzić. Nasza Praktyka dysponuje doświadczonym personelem, który gotowy jest do pomocy w diagnostyce, konsultacjach jak i leczeniu pacjentów sprawiających szczególne problemy terapeutyczne.

Szczególną uwagę chcemy Państwa zwrócić w kierunku leczenia ortodontycznego, w dziedzinie, która jest nam najbliższa i jak sądzimy najtrudniejszą w uzyskaniu fachowej pomocy. Trójka naszych Lekarzy Ortodontów jest do dyspozycji Państwa i Waszych Pacjentów.
Nie mniej jednak, jeśli Państwo się zdecydują, jesteśmy gotowi również na pomoc w leczeniu endodontycznym (dysponujemy mikroskopem zabiegowym firmy Zeiss), protetycznym, chirurgii

szczękowej (m.in. implantologia) czy periodontologicznym na najwyższym poziomie. Uważamy, że w tych dziedzinach uzyskają Państwo u nas szczególną pomoc i zrozumienie.

Co ważne, nasi lekarze po wyrażeniu opinii, konsultacji, bądź przeprowadzeniu leczenia w zakresie, o jaki zostaną poproszeni skierują pacjenta z powrotem do Państwa gabinetów!

Zapewniamy, że w ten sposób z powodzeniem współpracujemy już z wieloma Lekarzami i nigdy nasze relacje nie stały się źródłem konfliktów.
W przypadku, gdyby nasza oferta była dla Państwa atrakcyjna bardzo prosimy o kontakt bezpośredni, bądź wskazanie pacjentowi naszych danych kontaktowych.

© APO-ORTODONCJA.PL 2015

apodla lekarzy