Witamy w APO – Autorskiej Praktyce Ortodontycznej

gdzie dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu skutecznie łączymy leczenie ortodontyczne zgodnie z najnowszym światowymi trendami ze słynną włoską stomatologią estetyczną!

Ortodoncja to dziedzina stomatologii, która w pierwszej kolejności dąży do odtworzenia naturalnej i niezaburzonej funkcji uzębienia, czasem w połączeniu z dodatkowymi zabiegami chirurgicznymi, endodontycznymi oraz periodontologicznymi korzystnie wpływa również na estetykę.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy Pacjent jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego planu leczenia zgodnego z jego oczekiwaniami, którym będziemy chcieli sprostać. To właśnie u nas każdy znajdzie pomoc a żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną, gdzie dowiedzą się Państwo, dlaczego wybór właśnie APO to najlepszy wybór dla całej Waszej rodziny!

„Primum non nocere”

Czasem zburzenie „status quo” pacjenta jest gorszym rozwiązaniem niż zrealizowanie idealnego planu leczenia. Tego nauczyliśmy się zbierając doświadczenia z kilkudziesięciu lat praktyki lekarskiej.

AUTORSKA PRAKTYKA ORTODONTYCZNA – APO

Dlaczego AUTORSKA? Słowo łączące doświadczenie z wiedzą, pasję z filozofią właścicielki Praktyki, wielkiej pasjonatki stomatologii, nauki i… jej praktycznego wykorzystania!

Mając na uwadze stworzenia miejsca, w którym leczenie ortodontyczne będzie częścią całego, kompleksowego leczenia do Państwa dyspozycji pozostaje zespół lekarzy i higienistek.

Lek. stom. Joanna Janusiewicz – właścicielka APO

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Wydziału Stomatologicznego w Zabrzu. Już na studiach ortodoncja była mi najbliższą dziedziną a aktywny udział w pracach Ortodontycznego Koła Naukowego spowodował chęć dalszego zgłębiania wiedzy w tej dziedzinie. Wczesny okres mojej pracy zawodowej to czas intensywnego zbierania doświadczenia na polu ogólno stomatologicznym, ze szczególnym naciskiem na leczenie endodontyczne („kanałowe”) z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego. Zdobyte doświadczenie, zagraniczne staże kliniczne i dalszy rozwój naukowy, w tym wszczęcie pracy doktorskiej pozwoliło mi na pracę w najlepszych klinikach stomatologicznych, z najbardziej doświadczonymi lekarzami w Polsce (m.in. w klinikach w Warszawie i Katowicach), a ostatecznie było przepustką do rozpoczęcia studiów specjalizacyjnych w dziedzinie Ortodoncji na Uniwersytecie w Sienie, jednym z najbardziej znanych włoskich uniwersytetów stomatologicznych na świecie.
Cierpliwość i dyscyplina to moje cechy charakteru, które uważam za szczególnie ważne w osiąganiu dobrych wyników w leczeniu ortodontycznym, gdzie efekt terapii przychodzi z czasem…

Lek. stom. Magdalena Zielińska,
Lek. stom. Anna Betlej oraz
Lek. stom. Patrycja Zwolska

to reszta mojego zespołu lekarskiego. Każda z nas jest Stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem i wieloma sukcesami w takich dziedzinach jak ortodoncja, protetyka, endodoncja czy stomatologia zachowawcza. Nie boimy się wyzwań!

Stomatologia to nasza pasja!

© APO-ORTODONCJA.PL 2015

apoAPO